מכסחי הטלויזיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

בעמוד הבית של אתר האינטרנט "שופר – האירגון להפצת יהדות" הופיעה בשבוע שעבר קריאתו הנרגשת של הרב אמנון יצחק שליט"א להצטרף להפגנה בירושלים שבה ינותצו "1000 טמבלויזיות בשידור ישיר". אם פיספסתם במקרה את ההפגנה, אל דאגה: הרב יצחק ישמח להזמינכם לאירוע הבא, שיתקיים, בעזרת השם, בקרוב.

האתר "שופר" מכיל אין סוף קישורים להרצאות הרב, לפרשנויות שלו לתורה ולניסים שחולל. האתר גם מקדם אירועים הקשורים לפועלו של הרב. בחנוכה מזמין אתכם הרב יצחק להדליק איתו נר באולם מפואר. הכניסה חופשית, ומותרת לגברים בלבד. אם לא ייצא לכם להגיע, אתם מוזמנים לטיול עם הרב לקברי צדיקים. יש הנחות מיוחדות, והישיבה באוטובוס בהפרדה מלאה. כמו כן מפרסם האתר את אפליקציית האייפון החדשה של הרב יצחק: "בקרוב מאוד זה מתחיל. כל האקטואליה, כל העידכונים, כל האמת, כל הזוויות ורב גדול אחד! הרב אמנון יצחק, כמו שלא ראיתם מעולם!"

ב"שופר" ניתן לקנות 780 דיסקים תמורת 30 ש"ח כל אחד, הנושאים כותרות כמו "לא היה צבא, תהיה בריא", "טמבלויזיה מכושפת" ו"מדינת קישקשתה". מי שרוצה לקבל ברכה אישית מהרב יכול לשלם 250 דולר לברכה באימייל. ברכה בוידאו עולה 1000 דולר. ואם אתם ממש בעניין הזה, ברכת הרב ועצתו בשיחה אישית תעלה לכם 10,000 דולר.

הרב אמנון יצחק הוא מחזיר בתשובה מקצועי. משנתו היא חרדית קיצונית ואנטי ציונית. את הרצל הוא משווה להיטלר. הוא מסתובב במדינה ומפיץ את דבריו ההזויים בקרב ציבור הולך וגדל של מאמינים שוטים. הוא מנתץ טלויזיות כי כך הוא רוצה את מאמיניו – בורים ונבערים, עניים וקיצוניים באמונתם העיוורת.

אנחנו נמצאים בעיצומה של מלחמת תרבויות. אנשים כמו הרב יצחק נהנים ממנעמי הדמוקרטיה הישראלית ומתמיכתם הנדיבה של משלמי המיסים הישראלים. עתידם הכלכלי מובטח בגלל התרפסותם ארוכת השנים של הפוליטיקאים הישראלים.

על פי נתוני הלמ"ס, בעוד חמישים שנה יהוו החרדים כשליש מאוכלוסיית ישראל. אם איננו רוצים לאבד את צביונה של המדינה היהודית הדמוקרטית היחידה בעולם, זה הזמן להפסיק להתחנחן מול אנשים מסוכנים כמו הרב יצחק. יש לשאוף להידברות כנה עם יהודים חרדים, שכן מבינים את החשיבות שבדו-קיום ובסובלנות הדדית בין כל פלגי היהדות. בהיעדרם של פוליטיקאים בעלי חוט שידרה, האחריות על עצירת הסחף מוטלת על האזרח הפשוט. אנשי ההיי-טק הישראלי, שעובדים קשה ושתורמים מכיסם למימון הפרזיטיות החרדית המתגברת, צריכים לעמוד בראש המאבק לשימור צביונה של המדינה. אם אנחנו רוצים לשמר פה את אומת הסטארט-אפ, המתקדמת והנאורה, הדמוקרטית והסובלנית, זה הזמן לעצור את הסחף. לפני שיהיה מאוחר מדי.


אהבתם? אל תשכחו לשתף!

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

פוסטים נוספים

תקוות וחששות

בעוד סיכומי שנת 2015 ממשיכים עדיין להדהד ברקע, במיוחד לאור העובדה שזו היתה שנה מצוינת במבחן ההשקעות בהיי-טק הישראלי, הצלחות יפות בגיוסי

קיקסטארטר חוקרת

הסערה הפוקדת רבים מאתרי הטכנולוגיה וההשקעות בימים האחרונים כמעט ולא זכתה לסיקור בארץ: זאנו, פרויקט הדגל של קיקסטארטר, אתר מימון ההמונים, קרס

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *