יזמים בעין הסערה – הסרט

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

בכנס 'יזמים בעין הסערה' בשיתוף פורום MIT אירחנו כמה מהיזמים שעומדים מאחורי כמה מחברות הסטארט-אפ היותר מרתקות בשוק ההיי-טק הישראלי: Prime Sense, Waze, Soluto . היזמים סיפרו את סיפור הקמתן, ההתלבטויות, הקשיים והאתגרים, איפה הם עומדים היום ולאן הם רוצים לקחת את החברות האלו.

סרט הכנס זמין עבור מי שפספס את הכנס, או פשוט רוצה להזכר – כאן.

אהבתם? אל תשכחו לשתף!

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

פוסטים נוספים

תקוות וחששות

בעוד סיכומי שנת 2015 ממשיכים עדיין להדהד ברקע, במיוחד לאור העובדה שזו היתה שנה מצוינת במבחן ההשקעות בהיי-טק הישראלי, הצלחות יפות בגיוסי

קיקסטארטר חוקרת

הסערה הפוקדת רבים מאתרי הטכנולוגיה וההשקעות בימים האחרונים כמעט ולא זכתה לסיקור בארץ: זאנו, פרויקט הדגל של קיקסטארטר, אתר מימון ההמונים, קרס

2 תגובות

  1. לצערי הרב, כל מה שמוצג בפרסום ובמדיה לא מתקרב בכלל לעולם היזמות האמיתי מאחוריי הקלעים, מאחר ואני מלווה אלפי יזמים ומייעצת להם בהתנדבות כמובן מתוך חזון ששמתי לעצמי למנף את המח הישראלי בעולם, אני נחשפת לעולם היזמות ומה שעובר על היזמים והמשקיעים. רב הידיעות בתקשורת ובבלוגים מתייחסים רק לדברים הטובים, אף בלוג לא יודע להעביר את התחושות הנוראיות של היזמים כשמשקיע למשל מבקש מהם להביא לו 30,000 ש"ח תמורת הבטחתו להשקיע, ומאות יזמים עולים אליו לרגל לירושלים שם הוא נמצא ,וחודשים שהוא מושך אותם שעוד מעט תגיע ההשקעה, משקיע מוכר בעל שם בעולם היזמות ומוזכר בתקשורת והיזמים התמימים מתפתים ומשלמים לו כסף במקום שהוא ישלם להם.
    אף אחד לא שומע על כאביהם של המשקיעים כאשר יזמים לוקחים את הכספים של המשקיעים ונעלמים. אף אחד לא שומע כיצד יזמים עוזבים את העבודה שלהם לאחר שמשקיע חתם איתם שהוא יעביר להם את הכסף ובינתיים לוקחים עבודה של שמירה בלילות באמונה שהמשקיע שחתם באמת יעביר את הכסף, אף אחד לא מכיר את הסיפור על יזמת שהחתימה את אחד האנשים העשירים בעולם על 800,000$ , קבלה ממנו ביטחונות שהיא יכולה לפדות אם הוא לא יעביר את הכסף, וכשהוא לא העביר והפר חוזה שנערך בידי עורכי דין, יא נסתה לממש את הבטחונות והתברר שהיא לא יכולה לפדות אותם, עם כל הכבוד לכל הבלוגים של עולם היזמות, אף אחד לא יודע את כל הסיפורים שמאחוריי הקלעים, כולם מסנוורים מהכסף אבל אף אחד לא נוגע בנקודות ההזהרה הן למשקיעים והם ליזמים, עולם היזמות מדהים בעיניי כי הוא עולם של בריאה, המצאות וחזון אבל השחקנים שבעולם הזה לא משחקים משחקים הוגנים.

  2. שלום,
    יש דרך ליצור קשר עם עינת? מייל?
    לא מוצאת פרטי התקשרות באינטרנט.
    תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *