ההיי-טק הישראלי בגובה העיניים

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

אתמול התכבדתי להנחות את אירוע הפתיחה של סדרת שיחות אישיות – "ההיי-טק הישראלי בגובה העיניים" – שמארגן פורום MIT בחסות Canaan Partners .

לאירוע הפתיחה הוזמנו שלושה יזמים ותיקים ומנוסים, עם רקורד מרשים של הצלחות: יהודה זיסאפל, ראובן אגסי ושי אגסי (הבן של ראובן …). בגילוי לב ובפתיחות הם הסכימו לדבר על הכל – על ההתחלות, הקשיים שבדרך, האתגרים וההצלחות. יהודה זיסאפל, עם 27 חברות בקבוצת רד, חלקן כבר ציבוריות וחלקן נמכרו, עדיין מחפש יוזמות חדשות, ומעורב בעשייה למען התעשייה והחינוך. הוא קרא לממשלת ישראל להשקיע בתשתיות ובחינוך כדי לדאוג לדור העתיד של ההיי-טק הישראלי. ראובן אגסי סיפר על תחילת דרכו כיזם ועל ההתלבטויות הכרוכות בעבודה עם בן משפחה. לא פשוט להיות אבא דואג מצד אחד ושותף עסקי מהצד האחר, אבל האבא והבן אגסי עשו זאת בהצלחה רבה, יותר מפעם אחת. ושי אגסי נתן את הזוית המיוחדת שלו על יזמות ועל חוצפה ישראלית שעשויות לשנות את העולם. החזון של שי ושל Better Place קורם עור וגידים בעצם הימים האלה ושי הבטיח לקהל אתמול בערב שלפני סוף שנת 2011 נוכל לנסוע בכל רחבי מדינת ישראל ברכב חשמלי ולטעון את הבטריה של הרכב בבית או להחליף אותה בדרכנו מכל נקודה לכל נקודה בישראל. אל מול הציניות הישראלית, אגסי מפגין ביטחון רב ואמונה בצדקת דרכו. אני משוכנע, שכל מי שהיה שם אתמול בערב מצטרף אליי בברכת הצלחה רבה לשי אגסי ולפרויקט הענק שלו.

אם במקרה לא הייתם שם אתמול, וגם לא יצא לכם לצפות בשידור הישיר, ההקלטה של האירוע נמצאת כאן לשירותכם. ממליץ לכם בחום – הדברים מעוררי השראה ואם תרשו לי – אפילו תקוה.

מאחל לכם שנת יזמות פוריה ושנה טובה!

אהבתם? אל תשכחו לשתף!

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

פוסטים נוספים

תקוות וחששות

בעוד סיכומי שנת 2015 ממשיכים עדיין להדהד ברקע, במיוחד לאור העובדה שזו היתה שנה מצוינת במבחן ההשקעות בהיי-טק הישראלי, הצלחות יפות בגיוסי

קיקסטארטר חוקרת

הסערה הפוקדת רבים מאתרי הטכנולוגיה וההשקעות בימים האחרונים כמעט ולא זכתה לסיקור בארץ: זאנו, פרויקט הדגל של קיקסטארטר, אתר מימון ההמונים, קרס