הכל נשאר במשפחה

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

מהו סוד הצלחתם של יזמים? מהם האתגרים המרכזיים עימם הם צריכים להתמודד? איך בונים חברה גדולה? איך מתמודדים עם הציניות וחוסר הפירגון האופייניים כל כך לקהל הישראלי?

עם השאלות האלו ועוד רבות אחרות יתמודדו ביום ראשון הקרוב שניים מהיזמים הבולטים ביותר בהיי-טק הישראלי – יהודה זיסאפל ושי אגסי. שניהם יהיו אורחים שלי בפורום MIT באוניברסיטת תל אביב, באירוע מיוחד לקראת ראש השנה. זיסאפל ואגסי עומדים מאחורי תופעות יוצאות דופן בנוף ההיי-טק הישראלי, ואני משוכנע שהסיפורים שלהם יכולים לעורר השראה אצל רבים מאיתנו.

לא פחות מעניין מהסיפור האישי שלהם, הוא נושא השתייכותם למשפחה של יזמים. ראובן אגסי, אבא של שי, יהיה גם הוא על הבמה ויענה על שאלותיי בנושאי יזמות סידרתית ו"איך זה לעבוד כשותף עם הבן שלך?" יהודה זיסאפל עובד עם אחיו זוהר, עבד עם בנו רועי וגם אשתו נאוה היא יזמית מכובדת בפני עצמה. תודו, שיש פה חומר מעניין למספר שאלות בנושא.

בנוסף, ננסה ללמוד קצת מזיסאפל על מה שקורה מאחורי הקלעים באחת החברות הפרטיות הגדולות בהיי-טק הישראלי, הלא היא רד תקשורת , ואולי להפיק לקחים בנושא הכל כך מדובר של "איך בונים חברה גדולה?"

שי אגסי מנהל היום את "Better Place" , פרויקט מאתגר, עצום בהיקפו ולא פחות מכך בשאיפות שלו. הסיפור שלו יהיה מרתק, אני בטוח בכך.

מקווה לראות אתכם ביום ראשון באוניברסיטת תל אביב. לפרטים נוספים היכנסו כאן.

ובנוסף: יש לכם שאלות, שהייתם מעוניינים לשאול? אין בעייה, שילחו לי אימייל, או – יותר טוב – כיתבו אותן כאן. השאלות הטובות ביותר יישאלו בעת האירוע, אני מבטיח.

להתראות!

אהבתם? אל תשכחו לשתף!

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

פוסטים נוספים

תקוות וחששות

בעוד סיכומי שנת 2015 ממשיכים עדיין להדהד ברקע, במיוחד לאור העובדה שזו היתה שנה מצוינת במבחן ההשקעות בהיי-טק הישראלי, הצלחות יפות בגיוסי

קיקסטארטר חוקרת

הסערה הפוקדת רבים מאתרי הטכנולוגיה וההשקעות בימים האחרונים כמעט ולא זכתה לסיקור בארץ: זאנו, פרויקט הדגל של קיקסטארטר, אתר מימון ההמונים, קרס

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *